Proč se stát členem


Členství v ČIS Vám přinese spoustu výhod


Kongres ČIS

Snížený registrační poplatek na výročním kongresu ČIS.


Časopis Vnitřní lékařství

Členové ČIS mají v rámci členského příspěvku zdarma přístup na elektronickou verzi časopisu


Newsletter ČIS

Newsletter s aktuálními informacemi, pozvánkami na odborné akce a zajímavostmi z oboru dostávají všichni členové ČIS (kteří nám poskytli svou emailovou adresu) 1x měsíčně do své emailové schránky.


Udělování cen

Možnost účasti v soutěži o nejlepší publikace s finanční odměnou.


Webové stránky ČIS
www.cisweb.cz

• aktuální informace z oblasti interní medicíny
• kalendář domácích i mezinárodních akcí z oboru
• možnost nahlédnout do problematiky aktuálně řešených problémů a témat na schůzích výborů společnosti prostřednictvím zápisů z jednání
• možnost přihlásit se k odběru novinek v podobě newsletteru


Intranet ČIS

Intranet ČIS je dorozumívací a informační systém pro členy společnosti, který usnadňuje vzájemnou komunikaci lékařů, odborných společností a institucí. Unikátnost systému spočívá v tom, že sdružuje všechny důležité a potřebné informace pro práci lékaře na jednom místě. Pro členy společnosti je Intranet ČIS zdarma. ČIS je první lékařskou odbornou společností s touto službou.


Akce ČIS

Bezplatná účast na vybraných akcích ČIS.


Podpora členům ČIS

Podpora účasti aktivních členů na domácích i zahraničních konferencích, sjezdech a výukových stážích. Poskytuje členům možnost prezentace vlastních prací.


Členství v EFIM

Přihlášením se k členství v ČIS se automaticky stáváte také členem Evropské federace interní medicíny EFIM (www.efim.org).

Stát se členem

Stanete se členem jedné z největších odborných společností, která sdružuje více než 2 000 lékařů a ostatních pracovníků z oboru vnitřní lékařství i subspecializovaných oborů interní medicíny. Cílem České internistické společnosti, jakožto zástupce oboru interní medicíny, je neustále přinášet možnosti vzdělávání a dalšího profesního růstu všem svým členům, stejně tak jako zlepšování podmínek pro práci v rámci interního oboru.