Edukační videa s tématikou vzácných onemocnění 


Vzdělávací videa s tématikou vzácných onemocnění 

Výukové pracoviště pro vzácná onemocnění IPVZ ve spolupráci s Českou internistickou společností ČLS JEP a Nadačním fondem české interny připravilo pokračování vzdělávací aktivity v podobě edukačních videí s tématikou vzácných onemocnění.

Další video na téma „Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH) “ pro Vás připravil doc. MUDr. Pavel Jansa, Ph.D. z II. interní kliniky VFN a 1. LF UK.

Video s tématikou „Chronická tromboembolická plicní hypertenze (CTEPH)“ je ke shlédnutí níže:


Další video na téma „Diagnostika a léčba lysosomálních střádavých onemocnění se zaměřením na LALD “ pro Vás připravila MUDr. Věra Malinová z Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN a 1. LF UK.

Video s tématikou „Diagnostika a léčba lysosomálních střádavých onemocnění se zaměřením na LALD“ je ke shlédnutí níže:


Další video na téma „Amyloidóza srdce“ pro Vás připravil doc. MUDr. Petr Kuchynka, Ph.D. z Komplexního kardiovaskulárního centra II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN a 1. LF UK.

Video s tématikou „Amyloidóza srdce“ je ke shlédnutí níže:


Další video na téma „Familiární chylomikronémie“ si pro Vás připravil doc. MUDr. Tomáš Štulc, Ph.D., primář III. interní kliniky – endokrinologie a metabolismu VFN v Praze.

Video s tématikou „Familiární chylomikronémie“ je ke shlédnutí níže:


První video na téma „Lysosomální střádavá onemocnění a Morbus Gaucher“ si pro Vás připravila MUDr. Věra Malinová z Kliniky pediatrie a dědičných poruch metabolismu VFN a 1. LF UK.

Video s tématikou „Lysosomální střádavá onemocnění a Morbus Gaucher“ je ke shlédnutí níže: