XXVII. kongres České internistické společnosti

Termín konání

Místo konání

18. - 20. 11. 2020

Online

Rádi bychom Vás pozvali na XXVII. kongres České internistické společnosti ČLS JEP, který se bude konat v termínu 18. - 20. 11. 2020 poprvé v historii online.  


Vážené a milé kolegyně a kolegové,

do posledních dnů jsme doufali, že se nám podaří kongres uskutečnit prezenční formou. Těšili jsme se na osobní setkání s Vámi a jsme si vědomi, že osobní kontakty nelze nahradit a všichni si to v této době restrikcí o to více uvědomujeme.

Nechceme nikoho z Vás ani přednášejících ohrozit a ani se nechceme dočkat toho, že stále se měnící pravidla shromažďování znemožní konání kongresu několik dnů před termínem a veškeré přípravy a práce přednášejících i organizátorů budou zbytečné.

Proto jsme se rozhodli, po zvážení všech aktuálních okolností a možností, že se XXVII. kongres České internistické společnosti České lékařské společnostiJ. E. Purkyně uskuteční poprvé v historii online v termínu 18. – 20. listopadu 2020.

Program upravíme do tří vysílacích dnů, v časech, které by Vám mohly nejlépe vyhovovat, abychom umožnili, co největšímu počtu z vás se online verze zúčastnit. Dobrou zprávou je, že sledování živého vysílání bude pro Vás všechny zdarma, volně přístupné po provedené registraci, nezapomeňte se proto registrovat. Těm z Vás, kteří se online sledování zúčastní, elektronicky zašleme certifikát s přidělenými kredity České lékařské komory.

O změnách a dalších informacích vás budeme informovat na webových stánkách kongresu www.meritis.cz/kongrescis2020, případně e-mailem.

Máme pro Vás připravený hodnotný a zajímavý odborný program, proto věříme, že si nenecháte ujít pro většinu z nás novou zkušenost a zúčastníte se virtuální verze kongresu.

Těšíme se na setkání, byť virtuální.

Miroslav Souček
předseda organizačního a programového výboru

Registrace na kongres

Online registrace na kongres je možná níže.