Seminář pro mladé internisty

Seminář k atestačním otázkám pro mladé internisty

Rádi bychom Vás pozvali na další ročník semináře zaměřeného na problematiku atestačních otázek z vnitřního lékařství.

Seminář k atestačním otázkám pro mladé internisty se uskuteční ve čtvrtek 24. 6. 2021 od 11:00 do 14:30 v Cubex Centru Praha (Na Strži 2097/63, Praha 4). Seminář proběhne ve dvou blocích v rámci kongresu Letní dny interní medicíny (LEDIM, https://www.ledim.cz/). Program semináře je zaměřený zejména na otázky u atestace z vnitřního lékařství a další zásadní témata z oboru. Přednášejícími budou přední čeští odborníci z řad zkoušejících i z praxe.

V letošním roce je program semináře zaměřený na vybrané problémy z nefrologie, angiologie, kardiologie, diabetologie, hematologie, revmatologie, intenzivní medicíny, gastroenterologie a také na zobrazovací metody.

Pro prvních 50 účastníků do 35 let (včetně), kteří se zaregistrují na Seminář k atestačním otázkám, je účast na celém kongresu LEDIM zdarma (další zájemci se mohou zúčastnit semináře a kongresu po uhrazení registračního poplatku). Program akce je nabitý zajímavými přednáškami – na aktuální program se můžete podívat ZDE. Seminář a účast mladých internistů jsou podpořeny Českou internistickou společností ČLS JEP a Nadačním fondem české interny.

Prosíme registrujte se přes webové stránky akce ZDE. Při registraci vyberte možnost „Sekce mladých internistů“ (pro prvních 50 zájemců bez poplatku). Účast na semináři je možná pouze prezenčně (nebude vysílán online).

Seminář je samozřejmě přístupný všem zájemcům, nejen z řad mladých lékařů.
Těšíme se na setkání,

MUDr. Jan Škrha jr., Ph.D. a MUDr. Jiří Orság, Ph.D.
Pracovní skupina mladých internistů ČIS