MIRCIM 2021

Termín konání 

11.5. - 17.6.2021

Místo

ONLINE

Podrobné informace


6th McMaster International Review Course (MIRCIM 2021) 

Přesun termínu MIRCIM kongresu z roku 2020

V reakci na celosvětovou epidemiologickou situaci související s šířením infekce COVID-19 byl kongres MIRCIM v roce 2020 zrušen a přesunut na letošní rok. V rámci spolupráce mají všichni členové ČIS snížený registrační poplatek 144 EUR.  V případě zájmu o registraci a ohledně zvýhodněného registračního poplatku, prosíme kontaktuje sekretariát ČIS (info@interna-cz.eu). 


Invitation MIRCIM 2021

MIRCIM 2021 consists of 12 sessions (4-5 lectures each), that would be released twice a week, on Tuesdays and Wednesdays. The sessions will be accompanied by 6 live Zoom webinars. These will be held on Thursdays in the form of live discussions and Q&A sessions organized as part of “Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice” meetings.

For the first time, the MIRCIM program will also include special sessions of the European Federation of Internal Medicine (EFIM) and International Society of Internal Medicine (ISIM).

The program of MIRCIM 2021 is available at https://empendium.com/mircim/program.

There is also an accompanying event available for MIRCIM participants: Medical Education Forum (May 4–6, 2021) – an international conference for medical educators.


Best Case Report Contest (BCRC)

Možnost účasti zájemců ve věku do 35 let v soutěži Best Case Report Contest, která se koná v rámci letošního virtuálního kongresu MIRCIM. Česká internistická společnost má, jako partnerská organizace, možnost přihlásit do soutěže 10 případových studií. 

Ti z vás, kteří se do soutěže hlásili v loňském roce mají možnost ten samý case report přihlásit
i v letošním roce. Deadline pro přihlášení je do 15. 4. 2021

Podmínky soutěže včetně cen pro výherce najdete ZDE

V případě, že budete vybráni k účasti v soutěži BCRC, vám Česká internistická společnost ve spolupráci s Nadačním fondem české interny uhradí registrační poplatek k účasti v rámci celého virtuálního kongresu MIRCIM, který se bude konat 11. 5. - 17. 6. 2021.

Registrace na kongres

Online registrace je možná na webových stránkách kongresu.